Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Jesień. Do przodu. Do boju.
Chodzę sam
O m n i eMoje imię to Adrian, mam szesnaście lat. Nie jestem zwykłym nastolatkiem, zdecydowanie wyróżniam się z tłumu... Przynajmniej z tego, w którym tkwię.
Co do muzyki;
słucham gothic rocka i metalu. Mój ulubiony zespół to Within Temptation, prowadzę o nim serwis. Do ulubionych zespołów zaliczyłbym też Nightwish, Evanescence, oraz My Chemical Romance.
Piszę wiersze, rysuję. Postaram się was nie zanudzić.

Dodaj do Ulubionych

K s i ę g a

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi


Within Temptation:
Frozen


My Chemical Romance:
Welcome To The Black ParadeA r c h i w u m

2008
Październik
Sierpień
Czerwiec


U l u b i e n i
L i n k i

Remana
Vasa
Yulien Death
Odwiedzin: 12803


Jesień. Do przodu. Do boju.

Nawet nie spodziewam się, że wiele osób przeczyta tę notkę.Nie dbam o to. Jak będę miał ochotę zajrzę do ulubionych, ale obecnie naprawdę nie mam. Brzmi podle. Wiem. Wstydzę się.

Chodzę już do liceum, minął ponad miesiąc od 1 września. Moje życie bardzo się zmieniło. Jest dokładnie tak jak chciałem, dokładnie tak jak zaplanowałem. Szkoła jest nużąca, zajmuje dużo czasu, i zabiera dużo energii. Ale tak właśnie musi być. Za to ludzie są super. A ja mam czystą kartę.

Jestem jakiś zmęczony, znudzony. Nic mi się nie chce. Chyba będę musiał brać więcej witamin albo coś. Spędzam każdy czas bardzo aktywnie, ale jednak zbyt często siedzę przed komputerem tępo gapiąc się w monitor, zastanawiając co ze sobą zrobić.

Wiersze piszę sporadycznie. Obecnie piszę 3 na konkurs. Jeden już mam, pozostały dwa. Nie, nie opublikuję tego 'dzieła' ponieważ oczywiście boję się że ktoś go sobie przywłaszczy ;] A nie?

Drugi chyba będzie o miłości. I trzeci też. Na miłość mi się zebrało. Ha, kto by pomyślał. Oczywiście nie szukam dziewczyny, żeby nie było nieporozumień. Płeć piękna z reguły dobrze wie że jest pociągająca i bawi się oszalałymi na jej punkcie przedstawicielami płci brzydkiej. A w każdym bądź razie w większości. Nie, nie szukam sposobu na złamanie sobie serca.

No ale jak już się zakocham, to wiadomo że nie będzie rady. Oby to się nie stało.chodze-sam 13/10/2008 17:54:56 [Powrót] KomentujZmęczenie i znudzenie to stan chyba każdego ucznia.. Samo wysiedzenie na miejscu podczas każdej lekcji jest męczące, a co dopiero na paru!

Proszę nie uogólniać, że każda przedstawicielka płci pięknej bawi się przedstawicielami płci przeciwnej... Gdyż od każdej reguły są wyjątki ^^

Pozdrawiam ^^
inai 20/12/2008 21:04:12
| http://inai.blog4u.pl IP: zalogowany

ja też lubie, ba, kocham nightwish i evanescense.
Makowa 2/12/2008 15:13:38
| http://z-makiem.blog4u.pl IP: zalogowany

Ach, marudny jesteś, marudny :)

I wypraszam sobie - ja się nikim nie bawię!
Co do braku czasu - a i owszem, to się staje wkurzające. Przychodzisz ze szkoły, masz jeszcze tyle godzin wolnego... Cóż... Zawsze te godziny ubywają mi przed komputerem i gitarą... Brutalna rzeczywistość... No i oczywiście, nie robię tego co planowałam, bo już nie mam kiedy ;)
Hm, pozdrawiam!
barwnie-przezroczysta 9/11/2008 13:44:56
| brak www IP: 83.6.7.45

Hm. Nie ma to jak jesienne zakochanie, panie Adrianie :P. Polecam serdecznie. ^^ Czekam na jakiś wiersz (:. I wiem co to jest to zmęczenie w liceum. Okropieństwo :x. jak wracam ze szkoły, to nie wiem czego się złapać. -.-' Mam nadzieję, że przywyknę[: Bo co innego mi pozostało..? Chyba to jest najlepsze możliwe wyjście z tej okropnej sytuacji. ^^ Pozdrawiam ciepło ; * ^^
Riot 31/10/2008 22:01:03
| brak www IP: 83.29.6.19

Nareszcie coś napisałeś! Ty z tą miłością to chyba przesadzasz troche...;) Te złamane serca i w ogóle ;D
A szkoła...ty liceum a ja studia. Ale nie ma różnicy pomiędzy nimi. Studia są nudne, nużące głupie i nie wiadomo o co chodzi ;)
Roksana-chan 22/10/2008 23:11:24
| brak www IP: 83.30.73.211

Ano, od każdej reguły są wyjątki, drogi panie. Ja na ten przykład. (to nie jest przejaw pychy, o nie)

Co do zmęczenia-znudzenia. Rozumiem, co czujesz. Też tak mam. Kiedy tylko z uczelni wracam.

pozdrawiam i powodzenia na konkursie życzę
Kadr 22/10/2008 11:14:57
| brak www IP: 77.253.43.112